Newsletter
Podaj POTWORKOWI swój adres e-mail, aby mógł poinformować Cię o nowościach i promocjach, które przygotował dla swoich Klientów.

Formy płatności - Sklep z zabawkami Potworek

 

Sklep z zabawkami Potworek akceptuje następujące formy płatności:

  • PRZELEW ZWYKŁY - Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce lub na poczcie. Po złożeniu zamówienia na naszej stronie, otrzymujecie Państwo informację mailową potwierdzającą fakt złożenia zamówienia w sklepie Sklep z zabawkami Potworek. W wiadomości tej znajdują się dane do wykonania przelewu: numer konta oraz tytuł przelewu, które należy uzupełnić w formularzu przelewu. W przypadku wyboru tej formy płatności pieniądze na koncie bankowym sklepu zostaną zaksięgowane najprawdopodobniej dopiero następnego dnia roboczego i dopiero wówczas nastąpi wysyłka towaru. W wiadomości tej znajdują się dane do wykonania przelewu: numer konta oraz tytuł przelewu, które należy uzupełnić w formularzu przelewu. W przypadku wyboru tej formy płatności pieniądze na koncie bankowym sklepu zostaną zaksięgowane najprawdopodobniej dopiero następnego dnia roboczego i dopiero wówczas nastąpi wysyłka towaru.
          
  • SZYBKIE PŁATNOŚCI - podczas wybrania tej opcji podczas składania zamówienia zostaniecie Państwo przekierowani na stronę płatności CashBill, a następnie wybranego przez Państwa banku. W przypadku wyboru tej formy płatności pieniądze wpływają do naszego sklepu natychmiastowo, a realizacja zamówienia może nastąpić zaraz po wykonaniu przelewu.
    Szybkie płatności CashBill działają pod nadzorem KNF.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl