Newsletter
Podaj POTWORKOWI swój adres e-mail, aby mógł poinformować Cię o nowościach i promocjach, które przygotował dla swoich Klientów.

Regulamin programu karta Izabelińczyka - Sklep z zabawkami Potworek

Dotyczy uprawnienia do dostawy gratis w obrębie Gminy Izabelin zakupionych towarów.

§1 Definicje

1. Program Karta Izabelińczyka - program uprawnia do zniżek i przywilejów przygotowanych specjalnie dla mieszkańców Gminy Izabelin przez samorząd, jednostki gminne, organizacje oraz firmy partnerskie działające na terenie gminy. Karty Izabelińczyka wydawane są przez Urząd Gminy Izabelin na zasadach określonych przez Urząd Gminy Izabelin.
2. Karta Izabelińczyka – karta wydana przez Urząd Gminy Izabelin potwierdzająca udział w programie.
3. Gmina Izabelin – gmina wiejska w województwie mazowieckim
4. Sprzedający:
Sklep z zabawkami POTWOREK Katarzyna Puza ul. Falińskiego 14 05-080 Truskaw
NIP: 1181714033, REGON: 368488918, GIODO: 123456
zarejestrowany i widoczny w ewidencji CEIDG pod adresem:
KONTO BANKOWE:13 1950 0001 2006 0044 3022

§2 Warunki ogólne

1. Niniejszy regulamin, reguluje zasady korzystania z dostawy gratis w obrębie Gminy Izabelin i stanowi warunki szczególne sprzedaży. Dokumentem nadrzędnym jest regulamin sklepu dostępny pod adresem strony internetowej https://potworek.com.pl/pl/i/Regulamin-sklepu/3 i dotyczy wszystkich operacji w sklepie potworek.com.pl.
2. Miejsce wydania rzeczy musi znajdować się w obrębie i na terytorium Gminy Izabelin. Uprawnienie do dostawy gratis nie funkcjonuje poza terenem Gminy Izabelin. W przypadku zlecenia dostawy poza obszar Gminy Izabelin uprawnienie nie obowiązuje i należy wybrać jeden z pozostałych dostępnych sposobów dostawy.
3. Kupujący zobowiązany jest do:
a. posiadania Karty Izabelińczyka
b. zapoznania się z regulaminem sklepu i zaakceptowaniem go

§3 Realizacja

1. Wysłanie przedmiotu umowy następuje w terminie określonym na karcie produktu, a dla zamówień złożonych z wielu produktów w najdłuższym terminie z określonych na kartach produktów. Bieg terminu rozpoczyna się z chwilą realizacji zamówienia, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do momentu wysyłania zamówienia przez kuriera - uwzględnione są tylko dni robocze.
2. Zakupiony przedmiot umowy jest dostarczany w dni robocze bezpośrednio przez kuriera sklepu z zabawkami Potworek do wskazanego przez Kupującego w zamówieniu miejsca wydania rzeczy znajdującego się na terenie Gminy Izabelin.

§4 Prawo do odstąpienia od umowy

1. Konsumentowi, przysługuje na podstawie art. 27 Prawa konsumenckiego prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 Prawa konsumenckiego.
2. Konsument odsyła rzeczy będące przedmiotem umowy, od której odstąpił na własny koszt.

§5 Postanowienia końcowe

1. Szanowny kliencie, jeżeli masz wątpliwości lub pytania dotyczącego dostawy na terenie Gminy Izabelin proszę o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod adresem sklep@potworek.com.pl

Wersja 1.1 (Truskaw, 14 grudnia 2017 roku)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl