Newsletter
Podaj POTWORKOWI swój adres e-mail, aby mógł poinformować Cię o nowościach i promocjach, które przygotował dla swoich Klientów.

Zwroty i reklamacje - Sklep z zabawkami Potworek

 Zwroty

Klient może odstąpić od umowy bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od otrzymania towaru, składając Potworkowi pisemnie oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania.

Reklamacje

Jeżeli towar zakupiony w naszym sklepie jest niezgodny z umową Klient ma prawo złożyć reklamację z tytułu niezgodności z umową – żądając jednej z opcji: naprawy, wymiany na nowy, obniżenia wartości produktu lub odstąpienia od Umowy. Niezgodność towaru z umową obejmuje wady fizyczne, niekompletność, brak właściwości o jakich zapewnia opis produktu oraz przypadki gdy nabyta rzecz nie nadaje się do tego, do czego jest zwykle używana.

Zalecamy by produkt na gwarancji zgłosić bezpośrednio do serwisu lub producenta, gdyż znacząco skróci to czas rozpatrzenia reklamacji. Adres znajdą Państwo na karcie gwarancyjnej lub na stronie internetowej producenta.

Zwracane lub reklamowane produkty wraz z formularzem prosimy odsyłać na adres:  Potworek Katarzyna Puza ul. Falińskiego 14, 05-080 Truskaw

Formularz możesz pobrać tutaj.

Pytania na temat zwrotów i reklamacji oraz statusu ich rozpatrywania prosimy kierować na email: sklep@potworek.com.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl