Newsletter
Podaj POTWORKOWI swój adres e-mail, aby mógł poinformować Cię o nowościach i promocjach, które przygotował dla swoich Klientów.
Zabawki rozwojowe dla najmłodszych dzieci 0

Nasz sklep internetowy oferuje mnóstwo propozycji na zabawki interaktywne dostosowane odpowiednio do wieku dziecka i kolejnych etapów jego rozwoju. Wśród propozycji, które ma w asortymencie nasz sklep, znajdują się tak kultowe produkty, jak zabawki Fisher Price czy VTech, sprawdzone przez wiele już pokoleń dzieci i rodziców.

Zabawki dla najmłodszych dzieci

Pierwsze miesiące życia niemowląt nie wymagają szczególnie wielu zabawek. Najważniejsze w tym okresie są bliskość mamy, regularne karmienie i dużo snu.

Zabawki rozwijające w tym okresie nie muszą być szczególnie skomplikowane. Wystarczy miękka szmatka o różnych fakturach lub kostka do gryzienia, aby dziecko miało sporo zajęcia i zabawy, która głównie opiera się na tym etapie jego rozwoju o dotyk.

Dopiero po ukończeniu 6 miesięcy, rodzice mogą się zastanowić, jakie odpowiednie zabawki interaktywne i rozwijające przydadzą się ich maluchowi. Dziecko w tym czasie zaczyna być już coraz bardziej ciekawe świata. Turla się coraz chętniej po materacu lub macie i zaczyna dokonywać pierwszych odkryć rzeczywistości wokół siebie.

Ważne, aby dobierane w tym okresie życia dziecka zabawki rozwijające nie atakowały go nadmiarem bodźców, ale pozwalały poprzez zabawę rozwijać kolejne umiejętności.

Garnuszek na klocuszek Fisher Price

Zabawki Fisher Price to sprawdzone i bezpieczne zabawki, które doceniane są przez wielu rodziców i ich dzieci. Jedną z nich, oferowaną przez nasz sklep internetowy, przeznaczoną dla dzieci w wieku od 6 miesięcy jest kultowy już Garnuszek Na Klocuszek. Dziecko uczy się dzięki niemu rozpoznawaniu kształtów, dopasowując klocki do odpowiednich otworów.

Dla najmłodszych wystarczy wrzucanie i wyjmowanie klocków przez jeden, większy otwór pod pokrywką, a dodatkową atrakcją są wesołe piosenki i zwroty, które pomagają maluchowi w rozwoju języka. Możliwość regulacji głośności to rozwiązanie, które szczególnie spodoba się rodzicom.

Zabawki Fisher Price nie bez powodu cieszą się od wielu lat popularnością na całym świecie. Jasne, wesołe kolory, sprawdzone rozwiązania absorbujące uwagę małych dzieci i w pełni bezpieczne zabawki powodują, że będą one świetnym prezentem dla rosnącego szybko malucha.

Muzyczna farma Fisher Price

Zabawki dla dzieci w wieku dwóch lat

Bezradne początkowo niemowlę rośnie wyjątkowo szybko i jako dwulatek staje się już coraz bardziej samodzielne.

Zabawki interaktywne dla dzieci w wieku dwóch lat powinny pozwalać mu odkrywać świat na swój sposób. W tym wieku dziecko uczy się wyjątkowo szybko nowych umiejętności, dlatego też zabawki dla niego powinny mieć sporo walorów edukacyjnych. Nasz sklep oferuje dla dzieci dwuletnich takie zabawki, jak Aligator Edukator z przyciskami z literkami i nazwami zwierząt.

Zabawki VTech, do których zalicza się ten zabawny stworek to doceniane na całym świecie akcesoria edukacyjne, uczące dzieci poprzez zabawę. Firma produkująca zabawki VTech od lat jest światowym liderem w dziedzinie zabawek elektronicznych, łączących w sobie funkcjonalność, atrakcyjny wygląd i najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo.

Aligator Edukator VTech

Nasz sklep internetowy oferuje także bezpieczne zabawki dla dzieci pozwalające im rozwijać umiejętności wchodzenia w relacje z innymi ludźmi i zwierzętami oraz opiekuńczość.

Zabawki interaktywne, jak Interaktywny Miś Panda YOYO, reagują na dotyk, głaskanie po brzuszku czy przytulanie. Z tego też względu staje się wiernym przyjacielem małego człowieka przez wiele lat. Ucząc małego człowieka opieki nad innymi, warto pracować nad tym procesem z zabawkami takimi, jak Muzyczna Farma Fisher Price.

Zabawka z serii Little People uczy dzieci m.in. karmienia kurczaków, przytulania konika czy sprawdzania, jak postępuje proces wykluwania się kurczaków.

Panda Yoyo

Zabawki dla dzieci w wieku trzech lat

Dzieci w wieku trzech lat nadal niezwykle szybko rozwijają swoje umiejętności, chłonąc rzeczywistość dookoła i próbując zrozumieć rządzące nią prawa. Na tym etapie rozwoju nasz sklep poleca aktywności z zabawkami niezwykle solidnie wykonanymi, które pozwalają odkrywać dzieciom kolory, kształty, dźwięki, zwierzęta czy czynności wykonywane codziennie przez rodziców.

Dzieci świetnie będą w tym czasie czuły się z zabawkami, które są miniaturami autentycznych narzędzi i akcesoriów używanych w kuchni, jak ciastolina pozwalająca urządzić Ciasteczkowe Przyjęcie lub Magiczny Piekarnik, w którym maluchy przygotują własne wypieki.

Ciasteczkowe przyjęcie PlayDoh

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl